Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Eğitim

Türkiye'de İnovasyon = İnovasyon Ne Değildir?

22 Kasım 2023 10:59
Açıklama

Türkiye'de gerçek ve doğru inovasyon yapılabiliyor mu? Türkiye'deki teknolojik gelişmeleri gerçek anlamı ile kavrayabiliror muyuz? Yoksa bir yerlerde yanlışlar mı yapılıyor? Biz diyoruz ki sadece yanlışlar yapılmıyor,önemli ve geri dönülemez hatalar yapılıyor.
Bu hususları anlayabilmemiz için ilk önce İnovasyon'u anlamamız gerekiyor.İnovasyon Ne Değildir? sorgulaması ile ters bir açıdan ülkemizin inovasyon sorunları hakkında beyin fırtınası yaparak,öğrenerek sorunlara çözümler aramaya çalışacağz.Artık taşın altına elimizi koyuyoruz... 
Google dünyanın en önemli aram amotoru ise.dünyanın en önemli co-working ve event space center ise WeWork.Hocamız Dr.Bilhan KARABULUT Nobel ödüllerinin verildiği İsveç WeWork yerleşkesinde ''İnovasyon ve Blockchaim=Geleceğin Teknolojileri''eğitimi veren ilk Türk kökenli akademisyendir. Eğitim Türkçe dilinde Dr.Bilhan KARABULUT sunumu ile yapılacaktır.Hocamız yurtdışından geleceği için önceden online kayıt ve ödeme zorunludur.
Etkinliğimiz katılımcılardan alınan ücret haricindeki sponsorluğu https://ticaretgroup.com firmamıza aittir.
Katılımcılara akademimiz tarafından İnovasyon eğitimi sertifikası verilecektir.
Engilish: 
We must first understand Innovation. What Is not Innovation? We will try to find solutions to the problems by brainstorming and learning about the innovation problems of our country from an opposite angle. 
If Google is the most important search engine in the world. WeWork is the most important co-working and event space center in the world. The training will be held in Turkish with the presentation of Dr. Bilhan KARABULUT.
Online registration and payment is mandatory in advance.

İletişim Bilgileri

[email protected] veya 0212 401 34 57 

Ücret Bilgileri
100 TL

Çarşamba, 22 Kasım 2023 10:59

100 TL

Online
1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik TG World Academy tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close