Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Canlı Bilim Yayını

Starfin Online Bilim Kongresi (Atocosmic)

26 Aralık 2020 09:45 tarihinden 27 Aralık 2020 19:45 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Atocosmic yaklaşık 4 ay önce bilimsever, sorgulacı, yenilikçi ve üretken gençler tarafından kurulmuş olup; bilimi ve teknolojiyi başta gençler olmak üzere herkese sevdirmeyi ve ulaştırmayı amaçlayan bir kuruluş ve proje ekibidir.

Bu kısa süre zarfında birçok alanda uzman kişilerle söyleşiler düzenleyip etkinlikler yaparak birçok insana ulaşmayı başardık.

Kongrede toplam 16 bilim insanı ve araştırmacı bizlere 1 saatlerini ayırıp kongrede çeşitli alanlarda akademik sunumlar yapacaklar, sorularımıza cevap olacaklar. (ortalama 40 dk sunum, 20 dk soru&cevap)

Kongre online olarak Microsoft Teams üzerinden gerçekleşecektir. 

Katılımda yaş sınırı yoktur.

Etkinliğimizin sonunda katılım sağlayan kişilere, katılım sertifikası verilecektir.

Ayrıca etkinlik sırasında sizlere sürpriz hediyelerimiz de olacaktır.

 

KONU DAĞILIMLARI:

1 saat Matematik - Prof. Dr. Ali Nesin

2 saat Astrofizik - Dr. Tansu Daylan & Dr. Selçuk Topal

1 saat Parçacık Fiziği - Dr. Şeyda İpek

1 saat Kuantum Fiziği - Arş. Şükrü Furkan Öztürk

1 saat Astronomi - Astronom Mahmut Tekeş

1 saat Evrim Bilimi - Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy

1 saat Nörobilim - Prof. Dr. Tayfun Uzbay

1 saat Astrobiyoloji - Arş. Nurhan Kahraman

1 saat Hidrobiyoloji - Arş. Akın Karahasan

1 saat Jeoloji - Prof. Dr. Ziyadin Çakır

1 saat Arkeoloji - Arkeolog Mesut Alp

1 saat Moleküler Biyoloji ve Genetik - Dr. Cihan Taştan

1 saat Felsefe - Dr. Umut Eldem

1 saat GamFed Oyunlaştırma Eğitimi - Buğra Kartal & Arzu Kupsar

(İlerideki günlerde konuşmacılara ekleme yapılabilir.)

16 Konuşmacı, 15 Saat Kongre ve Sürpriz Hediyeler.

 

NOT: Alınan paranın büyük bir kısmı bağışlanacak, bir kısmı ile hediyelerimiz kargolanacak, ufak bir kısmı da bir sonraki etkinliğe saklanacaktır. Hiçbir kişisel harcama yapılmayacaktır. KÂR AMACI GÜDÜLMEMEKTEDİR !

 

NOT: Konuşmacılara etkinlik tarihine kadar ekleme yapılabilir. Etkinlik katılım linkini size 24-25 Aralıkta, nasıl katılmanız gerektiğini gösteren bir video ile Mailden göndereceğiz (Spama düşebilir. Spam kutusunu kontrol edin). StarFin 'Yıldız Finalleri' Bilim Kongresinde görüşmek üzere. :)

 

"Atomik insanların kozmik fikirleri olabilir!" -Atocosmic Science

 

UYARI: Bilet iadesi şu anlık yapamıyoruz. Lütfen bilet alırken buna dikkat ediniz. Etkinlik yukarıda yazılan şekilde eksiksiz olarak gerçekleşecektir. Program 26-27 Aralıkta gerçekleşecek, program yakın zamanda sosyal medyadan sizlerle paylaşılacaktır. Etkinlik iptal olmadığı şekilde iade yapamıyoruz. Ancak biletinizi başkasına verebilirsiniz. Teşekkürler :)

İletişim Bilgileri
  1. [email protected]
  2. https://www.instagram.com/atocosmic/ (Instagram: @atocosmic)
Ücret Bilgileri
20 TL

Cumartesi, 26 Aralık 2020 09:45

Pazar, 27 Aralık 2020 19:45

20 TL

1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Coşkun Deniz Doğan tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close