Tüm Reklamları Kapat
İlan Araştırma Anketi

Sosyal Medya, Beden Algısı ve Siber Zorbalık İlişkisi

04 Nisan 2024 17:50 tarihinden 21 Nisan 2024 17:44 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

https://forms.gle/MrD3kKfZCNe26MK16

Merhabalar,

Bu anket formu İstanbul Kent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakülte'sinin Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri Zeynep Kuşak ve Zeynep Kutlu'nun  ''18 – 25 Yaş Arası Bireylerde Sosyal Medya Kullanımıyla Beden Algısı ve Siber Zorbalık Arasındaki İlişkinin İncelenmesi'' başlıklı lisans tez çalışması kapsamında gerçekleştirilen araştırmanın bir parçasıdır. Bu çalışma, 18-25 yaş arasındaki bireylerde sosyal medya kullanımının, beden algısı ve siber zorbalık arasındaki olası ilişkileri incelemeyi amaçlamaktadır. Anketleri doldurmak yaklaşık 10 - 13 dakika sürmektedir. Bu araştırmaya katılım tamamen gönüllülük temelindedir. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir kişi ya da kuruluşla paylaşılmayacaktır. 


Tez aşamasındayız ve uzun bir süredir hedeflediğimiz katılımcı sayısına erişemedik. Destek olabilirseniz minnettar oluruz.

Şimdiden katılımınız için teşekkür ederiz.

Araştırmayla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyar veya yorumlarınızı iletmek isterseniz iletişim bilgileri kısmındaki adreslere ulaşmaktan çekinmeyin.

İletişim Bilgileri

Zeynep KUŞAK - [email protected]

Zeynep KUTLU - [email protected] 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Perşembe, 4 Nisan 2024 17:50

Pazar, 21 Nisan 2024 17:44

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Zeynep Kuşak tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close