Tüm Reklamları Kapat
İlan Psikolojik Yardım ve Terapi
İstanbul

Sembolik Ücretli Oyun Terapisi (İstanbul)

22 Ocak 2022 15:49 tarihinden 22 Mayıs 2022 23:59 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Merhabalar, ben Psikolojik Danışman Çağla Gümüş. Lisans eğitimimi İstanbul Medeniyet Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde tamamladım. Şu anda aktif olarak İstanbul Acıbadem'de Oyun Terapisti olarak çocuk danışan görmekteyim. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Yaklaşımı ile 2-10 yaş arasındaki çocuklarla çalışmaktayım. 
Çalıştığım problem alanları: 
•Boşanmış ailelerin çocukları,
• Evlat edinilmiş veya terk edilmiş çocuklar,
• Aile içi şiddet gören çocuklar,
• Okulda zorbalık gören veya zorbalık yapan çocuklar,
• Kaygı, korku ve fobileri olan çocuklar,
• Uyku bozukluğu ve kâbusları olan çocuklar,
• Kardeş kıskançlığı yaşayan çocuklar,
• Ailede kayıp ve yas olan çocuklar,
• Konuşma bozukluğu olan çocuklar (kekemelik, tekrarlayıcı dil, bebek konuşması),
• Arkadaş edinmede güçlük çeken çocuklar,
• Ders çalışma ve okuma problemi olan çocuklar,
• Çekingen, özgüveni düşük çocuklar,
• İçe çekilmiş ve sürekli mutsuz olan çocuklar,
• Davranış sorunları olan çocuklar.

İletişim Bilgileri

E- Mail: [email protected]

Instagram: @psk.dan.caglagumus 

adreslerinden bana ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim. 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Üsküdar / Acıbadem Caddesi

Cumartesi, 22 Ocak 2022 15:49

Pazar, 22 Mayıs 2022 23:59

2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Çağla Gümüş tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close