Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İzmir

Sağlık Sorunlarımıza Evrimsel Tıp Penceresinden Bakış

31 Mayıs 2022 12:30 tarihinden 31 Mayıs 2022 14:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

 

 

Düşün Bilim Sanat Topluluğu olarak "Sağlık Sorunlarımıza Evrimsel Tıp Penceresinden Bakış" atacağımız etkinliğimiz ile karşınızdayız🧬

 

Kronik hastalıklarımızın son 200 yıldaki artışı evrimsel kökenimizle açıklanabilir mi?

Hipertansif olmaya yatkınlığımızın Afrika ile ne ilgisi var?

Hastalıkların semptomlarında ve tedavilerinde vücudumuzun tepkilerine neden özen göstermeliyiz?

Genlerimizin artan ömrümüzle savaşması ne ifade ediyor? 

 

Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ebru Özpelit ile yukarıdakiler gibi birçok soruya yanıt arayacağımız ve evrimsel geçmişimizin değişen yaşam koşullarımızla çatışmasında evrimsel tıbbın bize söylediklerine kulak vereceğimiz etkinliğimize hepinizi bekliyoruz🕺

İletişim Bilgileri

Etkinlik yeri: dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi dekanlığı

Ali Haydar Demirdaş

05417765328

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Dokuz Eylül üniversitesi tıp fakültesi

Salı, 31 Mayıs 2022 12:30

Salı, 31 Mayıs 2022 14:00

Ücretsiz

Dokuz Eylül üniversitesi tıp fakültesi

Adres Tarifi

Dokuz Eylül üniversitesi tıp fakültesi dekanlığı balçova İzmir

4
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Ali Haydar Demirdaş Demirdaş tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close