Tüm Reklamları Kapat
İlan Psikolojik Yardım ve Terapi
İstanbul

Psikolog & Sinirbilim Uzmanı

20 Şubat 2024 10:00 tarihinden 30 Haziran 2024 10:00 tarihine kadar.
Açıklama

Merhabalar ben Cenk Burku Abay Haliç Üniversitesinde Psikoloji eğitimimi tamamladım. Şimdi İstinye Üniversitesi Sinirbilim tezli yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim. Fransız Lape, Şişli Etfal ve Bakırköy Mazhar Osman Ruh Sağlığı Hastanelerinde klinik stajlarımı yaptım. Gönüllü olarak İstanbul Üniversitesi Aziz Sancar Deneysel Araştırma Enstitüsünde Sinirbilim programında yaz staj programını tamamladım. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir Rehabilitasyon Merkezinde gelişimsel bozukluklar, madde kullanım bozuklukları, kaygı bozuklukları üzerine bin seanstan fazla çalıştım. DATEM/Prof.Dr.Ebru Şalcıoğlu'ndan Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimi aldım. Ayrıca Avrupa Nöropsikoloji Dernekleri Federasyonu Öğrenci İrtibat Komitesi Türkiye temsilcisi olarak görev almaktayım. Çeşitli Sinirbilim alanlarında laboratuvar araştırmalarında araştırmacı olarak aktif görev almaktayım.

Psikoterapi ve Sinirbilim alanlarında psikoterapi ve danışmanlık almak isteyenler benimle iletişim kanalarımdan iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri
Ücret Bilgileri
Online Terapi ₺1.000,00
Yüz yüze terapi ₺1.750,00
Teşvikiye Nişantaşı

Salı, 20 Şubat 2024 10:00

Pazar, 30 Haziran 2024 10:00

Teşvikiye Nişantaşı

Hem online hem fiziksel

2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
1 Yorum

Bu ilan Cenk Burku tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close