İlan
İş
İstanbul

Pegasus Yayınları - Bilim Kitapları için Yetkin Çevirmenler Aranıyor

20 Şubat 2020 10:51 tarihinden 10 Haziran 2020 23:59 tarihine kadar.

Açıklama

Biyoloji, evrim, fizik ve matematik konuları üzerine yayınevimizden çıkacak kitaplar için çevirmen arayışındayız. Bu konular hakkındaki bilgisine ve çeviri deneyimine güvenen ilgililer CV'leriyle birlikte başvuru yapabilirler.

Çevirmen arayışında olduğumuz kitaplardan bazıları:

  • https://dar.vin/RZtgJ
  • https://dar.vin/EuvzC
  • https://dar.vin/h2Ujd

İletişim Bilgileri

Gizem Aldoğan: [email protected]

Pegasus Yayınları

Perşembe, 20 Şubat 2020 10:51

Çarşamba, 10 Haziran 2020 23:59

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Popüler bir hataya karşı popüler olmayan bir gerçeği savunmanın kışkırtıcı, merak uyandırıcı ve zaferle dolu olduğunu düşünüyorum.”
James Garfield
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder