Online Opera Etkinlik

17 Mart 2020 16:52 tarihinden 17 Nisan 2020 23:59 tarihine kadar.

Açıklama

New York Metropolitan Operası bu geceden itibaren her gece geçmiş performansların kayıtlarını 24 saat boyunca ücretsiz olarak erişime açıyor.

Dünyadaki neredeyse tüm büyük opera salonları ve konser salonları performanslarını koronavirüsü ( COVID-19) nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı. Ve arşivlerini ücretsiz olarak erişime açtı. Ücretsiz erişime açanlar arasına Metropolitan Opera’da katıldı!

İletişim Bilgileri

https://www.metopera.org/

Online

Salı, 17 Mart 2020 16:52

Cuma, 17 Nisan 2020 23:59

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bizler, ortalama bir yıldızın etrafında dönen, önemsiz bir gezegeni üzerinde bulunan, fazlaca gelişmiş bir maymun türüyüz. Ancak biz, Evren'i anlayabiliyoruz. Bu, bizi özel kılıyor.”
Stephen Hawking
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder