Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

Karanlık Madde (Dr. Tansu Daylan Konferansı)

02 Ocak 2021 18:00 tarihinden 02 Ocak 2021 20:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

🚀Türk Hava Kurumu Üniversitesi Spor Kültür ve Sağlık Müdürlüğüne bağlı Astronomi Topluluğu olarak online seminer serimizde yeni yılın ilk etkinliğini 2 Ocak 2021 Cumartesi akşamı çok değerli bilim insanı, astrofizikçi ve elektronik mühendisi Tansu Daylan hocamız ile "Karanlık Madde" üzerine düzenliyor ve etkinliğimize hepinizi davet ediyoruz!

Sevgili Tansu Daylan'ın kariyeri CERN, NASA, MIT (Massachusetts Institute of Technology) ve Harvard gibi önemli kurumlarla dolu ve yayımladığı/ yer aldığı makalelerin sayısı oldukça yüksek. Kendinizi geliştirmek ve aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bu etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz ve sizleri aramızda görmeyi umuyoruz.

 ⏰Etkinlik 2 Ocak 2021 Cumartesi akşamı TSİ 18.00'de online olarak gerçekleşecektir. Katılım ücretsizdir ve form doldurmanız gerekmektedir. 

 💻Etkinlik MS Teams & YouTube kanalımız üzerinden eşzamanlı olarak canlı yayınlanacaktır. 
   
 🚀Formu @asthku bio'da bulunan link üzerinden doldurabilirsiniz. Sorularınız için bizlerle topluluk hesabımız üzerinden veya formda yer alan kanallar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz

Youtube kanalımıza https://www.youtube.com/channel/UCp1dKyZcsE2wenw85ZZzIQg  linki üzerinden erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Twitter: THKUASTRONOMİ

İnstagram: ASTHKU

İletişim tlf. no.

05316209019

05319200611

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cumartesi, 2 Ocak 2021 18:00

Cumartesi, 2 Ocak 2021 20:00

Ücretsiz

0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Kadir Kete tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close