Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

İTÜ İMK 23. Yönetim Bilimleri Kongresi

08 Nisan 2022 10:00 tarihinden 10 Nisan 2022 22:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

İTÜ İMK 23. Yönetim Bilimleri Kongresi’ne Geri Sayım Başladı!

Z PLANLARI İTÜ MAÇKA'DA KONUŞULACAK!

 

22 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı! 23.sü gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 8-10 Nisan 2022 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde! Ana temasını ‘Plan-Z’ olarak belirlediğimiz etkinliğimizde mesleğini ustalıkla icra eden isimleri ağırlayıp onların kriz dönemlerindeki belki de pandemi dönemindeki son ve en işler planları olan Z Planlarını dinleyeceğiz.

 

3 gün sürecek olan etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Yarışması, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek olan MANGA Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’22 sizleri bekliyor!

 

Vaka yarışması kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka yarışmamızda katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

 

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır. Meta Kariyer Alanı’nda ise her katılımcı kendi avatarlarını yaratıp meta kariyer alanımızda dolaşabilecek ve standları ziyaret ederek şirketlerle birebir iletişime geçebilecek. Ayrıca alanda bulunan diğer katılımcılarla da iletişime geçebilecektir.

 

Yönetim Bilimleri Kongresi; her yıl ortalama 1500 kişinin katılımıyla gerçekleşiyor. Pandemi dolayısıyla 2020 yılında etkinliğimizi online gerçekleştirmek zorunda kalsak da online'ın sınırsız erişim avantajını sonuna kadar kullandık. Online etkinliğimizde 63+ farklı ülkeden, 300+ şehirden 18.000+ tekil kullanıcıya ulaştık ve 60.000’in üzerinde internet gösterimi aldık.

 

Kesinleşen konuşmacılarımız:

·       İsmail Koyuncu - İTÜ, Rektör

·       Murat Abbas - İBB Kültür A.Ş, Genel Müdür

·       Emrah Cora - Alibaba.com Global İş Ortağı Tradefive CEO

·       Seda Domanic - Vogue Türkiye Kurucu Genel Yayın Yönetmeni, Marka ve Sürdürülebilirlik Danışmanı

·       Yasin Oral - Paribu, Kurucu/CEO

·       Elçin Başarkanoğlu - Volt Elektrik Motorları, İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı

·       Sertan Eratay - McKinsey Yardımcı Ortak

·       Coşkun Aral - Belgesel Yapımcısı, Savaş Muhabiri

·       Uygar Yabar - AdPorn Reklamcılık Bloğu Kurucusu & Heybe Creative Reklam Ajansı Pazarlama Direktörü

·       Tufan Tekin - Vestel, Avrupa Dışı Pazarlar - Uluslararası Bölge Satış Müdürü

·       Deniz Dülgeroğlu - Podcast Yayıncısı

·       Ekim Acun (ŞOKOPOP) - İçerik Üreticisi

·       Pelin Yunusoğlu - Sanofi Genzyme - Türkiye, İran & Levant Özellikli Tedaviler Genel Müdürü

·       Ümit Abacıoğlu - Danone, Medikal Pazarlama Lideri

·       Sinan Erdem Özer - Odeabank, COO-Teknoloji ve Operasyon

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: ybk.org.tr

 

*ETKİNLİĞİMİZ ÜCRETSİZDİR VE KATILIM GÖSTEREN KİŞİLERE SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

İletişim Bilgileri

https://ituimk.org.tr/

 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi

Cuma, 8 Nisan 2022 10:00

Pazar, 10 Nisan 2022 22:00

Ücretsiz

İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi

Hem online hem fiziksel

Adres Tarifi

Harbiye, Maçka Cd. No:2, 34367 Şişli/İstanbul

2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close