Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Çalıştay

İTÜ FMK Fizik Çalıştayı

07 Mayıs 2021 15:00 tarihinden 08 Mayıs 2021 19:30 tarihine kadar.

Açıklama

İTÜ Fizik Çalıştayı | 7-8 Mayıs 2021

Saygıdeğer fizikçiler,

İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği Kulübü olarak hepinizi düzenleyeceğimiz İTÜ Fizik Çalıştayına bekliyoruz. Değerli hocalarımız güncel araştırma konularını, ilgi alanlarını ve dikkat çekmek istedikleri başlıkları bizlerle paylaşacak.
Konuşmacılarımızın konuları etkinlik yaklaştıkça sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Çalıştayın tamamı YouTube'da yayımlanmayacağı için aşağıdaki linkten kayıt olmanızı tavsiye ederiz.
7-8 Mayıs 2021 Cuma / Cumartesi günleri gerçekleşecek olan çalıştayımızın planı şu şekildedir:

07 Mayıs Cuma 15.00 - 19.30
Prof. Dr. Ömer Faruk Dayı
Prof. Dr. Bilge Demirköz
Doç. Dr. Özgür Akarsu

08 Mayıs Cumartesi 10.00 - 19.30
Doç. Dr. Savaş Arapoğlu
Prof. Dr. Serkant Çetin
Prof. Dr. Metin Arık
Prof. Dr. Durmuş Ali Demir
Prof. Dr. Kerem Cankoçak

Şimdiden fizik adına sizlerle bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz!
Kayıt Linki: https://forms.gle/WjY9hPpTbCjcQf9R8
Çalıştay hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın:
Instagram: https://www.instagram.com/itufmk/
YouTube: https://www.youtube.com/user/itufmk
Twitter: https://twitter.com/itufmk
Discord: https://discord.gg/wkPpcfg

İletişim Bilgileri

https://www.instagram.com/itufmk/

Etkinliği Paylaş

Cuma, 7 Mayıs 2021 15:00

Cumartesi, 8 Mayıs 2021 19:30

Ücretsiz

1
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Gönder
Ekle
Soru Sor
Geri Bildirim Gönder
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close