Tüm Reklamları Kapat
İlan Lisansüstü Eğitim
İzmir

Işık Rengi: Bilişsel Performanslar Ve Otonom Sinir Sistemi

10 Haziran 2021 08:00 tarihinden 01 Temmuz 2021 12:00 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

"Farklı Renklerdeki Işıkların Bilişsel Performanslar Ve Otonom Sinir Sistemi Üzerindeki Etkilerinin Araştırılması" başlıklı doktora tezi çalışmama katılımcı olarak destek sağlamak ister misiniz?

  • 18-30 yaş arası iseniz
  • Nörolojik, psikiyatrik veya kalp hastalığınız yok ise

 

  • araştırmamız kapsamında 30-60 dakika kadar konuğumuz olarak
  • tamamen ağrısız, zararsız, tehlikesiz olarak gerçekleşek olan
  • 3 farklı renkteki ışık altında bilişsel bir test uygulamasından ibaret olan

araştırmamızın davetlisisiniz.

Not: 1 Temmuz 2021 tarihine kadar pazar hariç her gün katılımcı kabul etme olanağım vardır. Araştırmanın deneyleri için mümkün olan saat aralığı her gün 08.00-12.00 arasıdır.

İletişim Bilgileri

Araştırma Görevlisi Barış NARİN

  • Telefon ve Whatsapp: 05528601212
Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Ege Üniversitesi Hastanesi Dekanlık-Başhekimlik Binası Biyofizik Anabilim Dalı

Perşembe, 10 Haziran 2021 08:00

Perşembe, 1 Temmuz 2021 12:00

0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu ilan Barış Narin tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close