Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

Fransız Felsefesi Özel Sayısı" Tanıtım ve Söyleşi Programı

05 Aralık 2023 18:30 tarihinden 05 Aralık 2023 20:30 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Herkese merhabalar!
Galatasaray Üniversitesi Felsefe Kulübü ve Felsefelogos Dergisi, sizleri "Fransız Felsefesi Özel Sayısı" Tanıtım ve Söyleşi Programı'na davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyor.
Tarih: 5 Aralık Salı
Saat: 18.30
Yer: Galatasaray Üniversitesi Aydın Doğan Oditoryumu
Bu özel etkinlikte, Felsefelogos Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Prof. Dr. H. Sinan Özbek, sayı editörleri Doç. Dr. Özlem Derin ve Aslı Avcan, Galatasaray Üniversitesi Felsefe Bölümü öğretim üyeleri Zeynep Savaşçın ve Zübeyde Gaye Çankaya Eksen ile birlikte "Fransız Felsefesi Özel Sayısı"nı sizlere tanıtacaklar. Felsefesi Özel Sayısı” Tanıtımı.
Felsefelogos, yılda iki kez (Ekim ve Nisan) yayınlanan ve yaklaşık yirmi beş yıldan beri faaliyet gösteren uluslararası akademik bir felsefe dergisidir.  81. Sayısı olan “Fransız Felsefesi Özel Sayısı” Descartes’tan çağdaş döneme Fransız Felsefesinin tarihsel sürecine ve kurucu isimlerine odaklanmıştır. Kartezyen felsefeden varoluşçuluğa ve çağdaş fenomenolojinin farklı versiyonlarına yer veren bu özel sayı “Tanıtım ve Söyleşi” programında kapsamlı bir şekilde tanıtılacaktır.
Programa katılmak için lütfen aşağıdaki linkten kayıt yaptırınız.

İletişim Bilgileri

05319462137

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

Salı, 5 Aralık 2023 18:30

Salı, 5 Aralık 2023 20:30

Ücretsiz

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

Adres Tarifi

Ortaköy, Çırağan Cd. No:36, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

5
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik felsefekulubu GSÜ tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close