Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

EAL Bilim / Paleoantropoloji / Gülşah Güler

01 Mayıs 2020 20:30 tarihinden 01 Mayıs 2020 22:30 tarihine kadar.

Açıklama

1 Mayıs, 20.30'da discord üzerinden Gülşah Güler hocamız ile birlikte paleoantropoloji etkinliği yapacağız. Günün manidarlığının yanında çok güzel geçeceğine inanıyoruz.  Discord sunucumuza katılmak için: https://discord.gg/AVCyNxK

İletişim Bilgileri

İnstagram: @ealbilim

Twitter: @ealbilim

E posta: [email protected]

Discord: https://discord.gg/AVCyNxK

Etkinliği Paylaş

Cuma, 1 Mayıs 2020 20:30

Cuma, 1 Mayıs 2020 22:30

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Mantık bizi sadece çağdaşlarımızla değil, bizden binlerce yıl önce yaşamış ve çok sonra yaşayacak olanlarla birbirimize bağlar.”
Leo Tolstoy
Geri Bildirim Gönder