Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

EAL Bilim Astronomi / Ethem Derman

10 Nisan 2020 21:00 tarihinden 10 Nisan 2020 23:00 tarihine kadar.

Açıklama

10 Nisan, 21.00'da Ethem Derman ile astronomi üzerine, Zoom aracılığıyla etkinlik düzenliyoruz. Katılmak için Zoom davet linki etkinlikten önce paylaşılacaktır. Sayfamızı takip ederek haberdar olabilirsiniz. 

İnstagram -> @ealbilim

İletişim Bilgileri

İnstagram -> @ealbilim

Twitter -> @ealbilim

E posta -> [email protected]

Discord -> https://discord.gg/WaxBQXD

Etkinliği Paylaş

Cuma, 10 Nisan 2020 21:00

Cuma, 10 Nisan 2020 23:00

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Yaşam, enfes bir öğretmen olsa da; öğrenmek istiyorsanız alçakgönüllü olmanız gerekir.”
James Joyce
Geri Bildirim Gönder