Doktora/ Bütünleşik Doktora Programı/ 100/2000 YÖK

19 Şubat 2020 18:10 tarihinden 21 Şubat 2020 18:10 tarihine kadar.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar,

Enerji depolama, Biyomalzemeler ve Doku mühendisliğinde çalışacak acil burslu doktora öğrencileri aranıyor. Bildiğiniz birileri varsa yönlendirir misiniz ?

http://birimler.dpu.edu.tr/app/views/panel/ckfinder/userfiles/16/files/fbe_ilan_2019-2020_bahar-burs_malzeme.pdf?fbclid=IwAR3zSS5phGXS0wSklZOSBU1vyMgEjtT-8wQxGRORs884amnpHOIp7ySD4rc

İletişim Bilgileri

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Çarşamba, 19 Şubat 2020 18:10

Cuma, 21 Şubat 2020 18:10

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Hepimiz yıldız tozuyuz!”
Carl Sagan
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder