Merhaba,
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı kapsamında yürüttüğüm ‘’Yetişkin bireylerde çocukluk çağı olumsuz yaşantıları ve tıkınırcasına yeme bozukluğu arasındaki ilişkide duygusal şemalar ve bilişsel çarpıtmaların aracı rolü’’ adlı tez çalışması için ilgili linkten katılım sağlayabilirsiniz. Katkılarınız için teşekkür ederiz.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEF8GhF5mti9dKYRnXnOhP_FXFNpdbeSX-NLmU7yGO6FiGgA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0