Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü 5. Evrim Günleri

14 Aralık 2019 10:00 tarihinden 15 Aralık 2019 17:00 tarihine kadar.

Açıklama

Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü Evrim Ağacı Kurulu olarak amacımız Türkiye'de evrim teorisine olan ilgiyi arttırmak, bu konuda doğru bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmak ve bilimsel düşünce sistemini yaygınlaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda, bu yıl beşincisini gerçekleştireceğimiz Evrim Günleri etkinliğimizle, alanında uzman 8 ismi dinleyicilerimizle buluşturacağız. 

5. Evrim Günleri, 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’ da gerçekleştirilecektir. Yaklaşık 500 kişinin katılımını beklediğimiz etkinliğimiz, her gün dört olmak üzere toplam sekiz konuşmadan oluşacaktır. Kayıt formumuza sitemizde olan ''Kaydol'' butonuna basarak ulaşabilirsiniz, ayrıca sitemizde etkinlik programı detayları ve konuşmacılarımız hakkında bilgiyi de sitemizde bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Albert Long Hall,Bebek, BÜ Güney Kampüsü No:20, 34342 Beşiktaş/İstanbul

Cumartesi, 14 Aralık 2019 10:00

Pazar, 15 Aralık 2019 17:00

40 TL

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilimde gerçek arayışı, ulusal sınırların ötesinde bir çabadır. Bizi nefretten, öfkeden, korkudan arındırır. İçimizde var olan en iyi şeydir.”
Arthur Eddington
Geri Bildirim Gönder