Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü 5. Evrim Günleri

14 Aralık 2019 10:00 tarihinden 15 Aralık 2019 17:00 tarihine kadar.

Açıklama

Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü Evrim Ağacı Kurulu olarak amacımız Türkiye'de evrim teorisine olan ilgiyi arttırmak, bu konuda doğru bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmak ve bilimsel düşünce sistemini yaygınlaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda, bu yıl beşincisini gerçekleştireceğimiz Evrim Günleri etkinliğimizle, alanında uzman 8 ismi dinleyicilerimizle buluşturacağız. 

5. Evrim Günleri, 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’ da gerçekleştirilecektir. Yaklaşık 500 kişinin katılımını beklediğimiz etkinliğimiz, her gün dört olmak üzere toplam sekiz konuşmadan oluşacaktır. Kayıt formumuza sitemizde olan ''Kaydol'' butonuna basarak ulaşabilirsiniz, ayrıca sitemizde etkinlik programı detayları ve konuşmacılarımız hakkında bilgiyi de sitemizde bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Albert Long Hall,Bebek, BÜ Güney Kampüsü No:20, 34342 Beşiktaş/İstanbul

Cumartesi, 14 Aralık 2019 10:00

Pazar, 15 Aralık 2019 17:00

40 TL

Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Asıl soru şu: Torunlarımızın filleri, resimli kitaplar haricinde hiçbir şekilde göremeyecekleri gerçeğinden ötürü mutlu muyuz?”
David Attenborough
Geri Bildirim Gönder