Tüm Reklamları Kapat
İlan Yazı Yarışması
Ankara

Bilkent PhilFest'23 Üretken Yapay Zeka Çizim Yarışması

01 Eylül 2023 22:59 tarihinden 13 Eylül 2023 23:59 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

İstediğin felsefi kavram, söz veya soruyu yapay zekâ kullanarak dakikalar içerisinde sanatsal bir çizime dönüştür. Oluşturduğun çizimlerle yarışmamıza katıl. Yüzlerce kişinin katılacağı şenlikte sergilenme fırsatı yakala! 🥳

Yarışmaya herkes katılabilir ve hiçbir ön bilgi gerektirmez. Gerekli tüm rehberler, detaylar ve ödüller PHILFEST internet sitesinde ⤵️
https://philfest.bilkent.edu.tr/yarisma

📅 Son Başvuru: 13 Eylül 2023
📅 Şenlik ve Sergi Tarihi: 23 Eylül 2023

İletişim Bilgileri

Tüm Linkler: https://bilkentai.com/

Mail: [email protected]

Sosyal Medya: @bilkentai

Yarışma İnternet Sitesi: https://philfest.bilkent.edu.tr/yarisma

Topluluk İnternet Sitesi: https://ais.bilkent.edu.tr/

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Merkez Kampüs Çim Alanı Bilkent Üniversitesi Çankaya, Ankara

Cuma, 1 Eylül 2023 22:59

Çarşamba, 13 Eylül 2023 23:59

Merkez Kampüs Çim Alanı Bilkent Üniversitesi Çankaya, Ankara

Adres Tarifi

Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüsü

1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Yavuz Alp Sencer ÖZTÜRK tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close