Tüm Reklamları Kapat
İlan Araştırma Anketi
Ankara

Beyinde Uzay, Zaman ve Sayı

18 Ocak 2023 16:12 tarihinden 18 Mart 2023 23:59 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Uzay, zaman ve sayı kavramları, canlıların hayata dair deneyimlerinin bir parçası olup, günlük davranışların sergilenmesi ve sürdürülmesiyle organizmanın hayatta kalması için esas olan etmenlerdendir. Bu kavramlar dış dünyamızın bileşenleri olduğu gibi bizlerin dünyayı kavrayış şeklimizin de bir parçasıdır. Araştırmanın genel amacı  insan beyninin uzaysal, zamansal ve sayısal büyüklükleri algılamasının ardında yatan beyin mekanizmalarını araştırmaktır.

Ankara NÖROM'da gerçekleştirilecek TÜBİTAK destekli çalışmamıza gönüllü katılımcı arıyoruz. Çalışmamıza katılmak ister misiniz? Aşağıdaki linke tıklayarak çalışmanın ilk aşaması olan anketi doldurabilirsiniz. 

 

 

 

İletişim Bilgileri

[email protected]

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Kampüsü Dekanlık Binası Fizyoloji Anabilim Dalı, Beyin Görüntüleme Laboratuvarı

 

 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Nörobilim ve Nöroteknoloji Mükemmelliyet Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÖROM)

Çarşamba, 18 Ocak 2023 16:12

Cumartesi, 18 Mart 2023 23:59

Nörobilim ve Nöroteknoloji Mükemmelliyet Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÖROM)

Adres Tarifi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Kampüsü Dekanlık Binası Fizyoloji Anabilim Dalı, Beyin Görüntüleme Laboratuvarı Sıhhiye/Ankara

2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Burcu Sırmatel Bakrıyanık tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close