Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Çalıştay

Adli KBRN-E (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer) Kursu (Online)

27 Mart 2021 09:00 tarihinden 08 Nisan 2021 16:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Dünyada halen tehdidi devam eden KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer) ajanlara yönelik savunma faaliyetleri ile ilgili her türlü konuyu ele alabilen ve bu alanı ülkemizde yaygınlaştırmak adına ortak bir platform oluşturmak için kurulan KBRN Savunma Politikaları Geliştirme Derneği ülkemizde KBRN farkındalığının ilerlemesi maksadıyla, Adli Bilimciler Derneği ile birlikte bir online KBRN Kursu düzenleyecektir. Kursa yönelik bilgiler aşağıda verilmiştir.

 

Adli KBRN-E Kursu/CBRN-Forensic (Online)

Düzenleyenler:– Adli Bilimciler Derneği – KBRN Derneği (CBRN Defence)

Kurs Kontenjan: 35 kişi

Son kayıt tarihi: 10 Mart 2021

Dersler: Toplam 60 saat olup, 27 Mart-08 Nisan 2021 günlerinde hafta sonu 09.00-16.00 ve hafta içi 18.30-22.30 arası yapılacaktır.

Ülkemizde ilk kez bu kadar geniş kapsamlı gerçekleştirilecek olan Adli KBRN-E Kursu bağış karşılığı verilecek olup, Bağış miktarı Üniversite öğrencileri için 800 TL, mezunlar için 950 TL.dir.

KBRN Derneği Üyelerine bu rakamlar üzerinden %20 indirim  yapılacak olup, Üniversite öğrencileri için 640 TL, mezunlar için 760 TL bağış alınacaktır.

Eğitime kaydınızı tamamlamak için aşağıda belirtilen IBAN adresine ' KBRN-E Kursu  bağış'' açıklaması ile bağış miktarını yollamanız gerekmektedir.

Dekontun suretini [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde kaydınız tamamlanacak olup, Eğitim materyalleri tarafınıza gönderilmeye başlayacak ve GSM Numaranızı ilettiğiniz taktirde Adli Bilimler ve KBRN  kurs whatsapp grubuna kaydolacaksınız.

Kaydı ilk tamamlayan 35 kişi eğitime katılabilecek, 35 Kişinin üstündeki başvurular iade edilecektir

Hesap Numarası: Adli Bilimciler Derneği, Türkiye İş Bankası Cebeci Hastanesi Şubesi

IBAN No: TR19 0006 4000 0014 3650 0163 03

 

Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımla,

 

Prof.Dr. Levent KENAR

Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer (KBRN) Savunma Politikaları Geliştirme Derneği Başkanı (CBRN Defence Platform)

[email protected]

www.cbrndefence.com

İletişim Bilgileri

[email protected]

www.cbrndefence.com

Ücret Bilgileri
Üniversite öğrencileri için 800 TL, mezunlar için 950 TL.dir. KBRN Derneği Üyelerine %20 indirim 

Cumartesi, 27 Mart 2021 09:00

Perşembe, 8 Nisan 2021 16:00

Üniversite öğrencileri için 800 TL, mezunlar için 950 TL.dir. KBRN Derneği Üyelerine %20 indirim 

0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet

Bu etkinlik LEVENT KENAR tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close