Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
Ankara

3. Multidisipliner Sinirbilim Kongresi

07 Mayıs 2022 08:30 tarihinden 08 Mayıs 2022 17:30 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Sevgili Sinirbilim Meraklıları,

Ankara Üniversitesi Sinirbilim Topluluğu olarak düzenlediğimiz 3. Multidisipliner Sinirbilim Kongresi ile 7-8 Mayıs’ta sizlerle yeniden yüz yüze bir araya gelecek olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Mühendislik ve tıp öğrencileri başta olmak üzere kongremiz 450'den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşecek.

İki gün boyunca değerli konuşmacılarımızın yer alacağı genel oturumlar, katılımcılarımızın hazırladığı sözlü sunum ve poster sunumları, yaratıcı workshoplarımızın yer aldığı bilimsel programımız ve Ankara’nın en güzel yerlerinde çok eğlenip yeni arkadaşlıklar edineceğimiz sosyal programımızla sizlere unutulmaz bir kongre deneyimi sunmayı hedefliyoruz. ☺️✨

Ufuk açıcı, verimli ve bir o kadar da keyifli programıyla 3. Multidisipliner Sinirbilim Kongresi’nde görüşmek üzere!

Sınırlı sayıda kontenjanımız olduğunu unutmayınız! Kayıt için son tarih 21 Nisan 23.59.

 

İletişim Bilgileri

Genel katılım başvurusu için: https://www.ausinirbilim.com/

Tüm sorularınız için: [email protected]

Instagram: ausinirbilim

Ücret Bilgileri
Değişim göstermekte
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı Morfoloji Yerleşkesi Hacettepe Mahallesi A.Adnan Saygun Cad. No: 35 Altındağ/Ankara/Türkiye

Cumartesi, 7 Mayıs 2022 08:30

Pazar, 8 Mayıs 2022 17:30

Değişim göstermekte

10
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Melissa Bhupal tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close