3. Asteroit Madenciliği ve Meteor Bilimi Çalıştayı

16 Aralık 2019 08:00 tarihinden 16 Aralık 2019 17:00 tarihine kadar.

Açıklama

16 Aralık 2019 tarihinde, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK’ın teşrifleriyle Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenecek olan ve Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Sayın Serdar Hüseyin YILDIRIM ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Doç. Dr. Lokman KUZU’nun da konuşmalarıyla katılacakları "3. ASTEROİT MADENCİLİĞİ VE METEOR BİLİMİ ÇALIŞTAYI'nda sizleri de aramızda görmeyi ümit ediyoruz. ÇALIŞTAYIMIZ ÜCRETSİZDİR. Güncel bilgiler www.ozanunsalan.com/astminmet web sayfamızda yer almaktadır.

Saygılar.

Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi

Fizik Bölümü

İletişim Bilgileri

Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN ([email protected])

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu, Bornova, İzmir

Pazartesi, 16 Aralık 2019 08:00

Pazartesi, 16 Aralık 2019 17:00

Ücretsiz

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu, Bornova, İzmir

Adres Tarifi

Ege Üniversitesi Kampüsü (Manisa Kavşağı)

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Biz insanlar gökten düşmüş melekler değil, yükselmiş kuyruksuz maymunlarız.”
Desmond Morris
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder