Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
Ankara

2. Toplumsal Cinsiyet Kongresi

19 Mart 2022 10:00 tarihinden 20 Mart 2022 11:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Sosyal Hizmet Federasyonu ve Türkiye Barolar Birliği ortaklığında düzenlenen 2. Toplumsal Cinsiyet Kongresi’ne davetlisiniz!

Sosyal Hizmet Federasyonu olarak, toplum içerisinde din, dil, ırk, cinsiyet gibi birçok ayrımın söz konusu olduğunun farkındayız ve farkındalık çalışmalarının bir parçası olmak için biz de varız diyoruz. 

Türkiye Barolar Birliği ortaklığıyla, 19-20 Mart 2022 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek olan II. Toplumsal Cinsiyet Kongresi’nde ikili cinsiyet sistemi içerisinde toplumsal cinsiyet kurallarına dayalı eşitsizliği konuşmak üzere bir araya geleceğiz.

Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz 2. Toplumsal Cinsiyet Kongremizin 3. Oturumunun ardından Anıtkabir ziyareti gerçekleştirilecektir. Kongreye katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterli. Kongre, konuya ilgili herkese açıktır.

NOT: Katılım kontenjanla sınırlıdır.

Sosyal Hizmet Federasyonu Hakkında

Sosyal Hizmet Federasyonu, sosyal hizmet mesleğinin insan onuru ve değerinin korunması, insan hakları ve sosyal adaletin gerçekleştirilmesi ilkelerini temel alarak farkındalık çalışmaları yürütmektedir. 2013 yılından itibaren sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, hukuk ve sağlık bilimleriyle kongre, seminer, eğitim gibi akademik ve mesleki faaliyetler yürüterek multidisipliner çalışmalara imza atmıştır.

Sosyal Hizmet Federasyonu dünyada yaşayan her canlının yüksek yararı için hareket eder.

İletişim Bilgileri

0312 430 40 70

Ücret Bilgileri
Öğrenci: 150 TL, Mezun: 200 TL
Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi

Cumartesi, 19 Mart 2022 10:00

Pazar, 20 Mart 2022 11:00

Öğrenci: 150 TL, Mezun: 200 TL

Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi

Adres Tarifi

Oğuzlar, Av. Özdemir Özok Sk. No:8, 06650 Çankaya/Ankara

6
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
4 Yorum
Bu etkinlik Ceyda AKPINAR tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close