Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Sempozyum
İzmir

1. Disiplinler Arası Yapay Zeka Zirvesi

21 Mayıs 2022 09:30 tarihinden 21 Mayıs 2022 17:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Herkese merhabalar. Sizlere, @ege_arom ve @aigen_official destekleriyle hazırlamış olduğumuz "1. Disiplinler Arası Yapay Zeka Zirvesi" etkinliğimizi sunmaktan mutluluk duyarız 🎉🎉
Etkinliğimizde, çok farklı alanlardan olan 5 değerli katılımcımız bizlere kendi branşlarında yapay zekanın nerede ve nasıl kullanıldığını veya bunlara nasıl çözüm ürettiklerini anlatacaklar. Konuşmacılarımız :

Prof. Dr. Aybars Uğur - Açılış Konuşması

1- Bilge Köroğlu - Bankacılık ve Finansta Veri Bilimi Uygulamaları

2- Adem Çağlayan - Danışmanlık Sektöründe Yapay Zeka: Bir Uygulama Alanı Olarak Doğal Dil İşleme

3- Prof. Dr. Ali Saffet Gönül - Neden İnsan Zekasını Taklit Edemiyoruz ?

4- Pakize Arıkan Sandıkcıoğlu - Düşünmenin Yeterli Koşulları Üzerine: Turing Testi ve Ezberleyen Makineler

5- Tayfun Halaç - Yapay Zeka Mühendisliği İçin Çevik Geliştirim

Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi'nde düzenleyeceğimiz etkinliğimiz için, biomuzda bulunan etkinlik kayıt formunu doldurarak sizde yerinizi ayırtabilir ve sorularınız için bize iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğimiz ücretsizdir.
KATILIMCI SAYISI SINIRLIDIR. 


21 Mayıs'ta görüşmek dileğiyle 🚀

İletişim Bilgileri
Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi

Cumartesi, 21 Mayıs 2022 09:30

Cumartesi, 21 Mayıs 2022 17:00

Ücretsiz

Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi

Adres Tarifi

Ege Üniversitesi Kampüsü, Yeşil Köşk Arkası / Bornova

8
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Nida Nur Zengin tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close