Tüm Reklamları Kapat
Dinge Erklärt – Kurzgesagt
Fragmanı İzle

Dinge Erklärt – Kurzgesagt

@KurzgesagtDE
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:
Dinge erklärt - Kurzgesagt, karmaşık konuları, uzay, fizik, biyoloji, siyaset ve felsefe gibi konularda, animasyonlu şekilde basit ve anlaşılır bir şekilde açıklayan bir bilim kanalıdır. Yaklaşık olarak her 2-3 haftada bir, yeni bir video Almanca olarak yayınlanmaktadır.

--

28 Eylül 2017 - 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında, bu kanal ARD ve ZDF'nin funk içerik ağına aitti. Funk logosu ile işaretlenen içerikler, funk adına üretildi.

Künye (28.09.2017 - 31.12.2022): https://go.funk.net/impressum
YouTube kanalı açıklaması: Dinge erklärt - Kurzgesagt, karmaşık konuları, uzay, fizik, biyoloji, siyaset ve felsefe gibi konularda, animasyonlu şekilde basit ve anlaşılır bir şekilde açıklayan bir bilim kanalıdır. Yaklaşık olarak her 2-3 haftada bir, yeni bir video Almanca olarak yayınlanmaktadır. -- 28 Eylül 20 ... Daha fazla göster
Dili
Almanca (Deutsch)
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
16 Ocak 2014
Kanal Kategorisi
Eğitim
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close