Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Kitap

Immune

A Journey Into the Mysterious System That Keeps You Alive
Yazar: Philipp Dettmer
Tüm Reklamları Kapat

Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sayfa Sayısı 368
ISBN-10 0593241312
ISBN-13 9780593241318
Boyutları 7 x 9 inc
Cilt Ciltli
Yazar Hakkında
Philipp Dettmer, Kurzgesagt'ın kurucusu, CEO'su ve baş yazarı ve Immune kitabının yazarıdır.
Özetle Kurzgesagt, 15 milyondan fazla abonesi ve yaklaşık 1,5 milyar görüntülemesiyle YouTube'daki en büyük bilim kanallarından biridir. Philipp, on beş yaşında liseyi bıraktıktan sonra, onda dünyayı öğrenme ve anlama tutkusu uyandıran olağanüstü bir öğretmenle tanıştı. İnfografiklere odaklanarak tarih ve bilgi tasarımı okumaya devam etti.
Philipp, karmaşık fikirleri bütünsel bir bakış açısıyla açıklamak için bir tutku projesi olarak 2013 yılında Kurzgesagt'ı başlattı. Kanal yükselişe geçtiğinde, Philipp kendini tam zamanlı olarak zor fikirleri ilgi çekici ve erişilebilir hale getirmeye adadı. Bugün Kurzgesagt, 40'tan fazla çalışanı olan gelişen bir şirkettir. Kurzgesagt, bir animasyon stüdyosu olmanın yanı sıra, bilimle ilgili ürünler için bir ajans ve üretim evidir.
Philipp'in ilk kurgusal olmayan kitabı Bağışıklık - Sizi Hayatta Tutan Gizemli Sisteme Yolculuk 2 Kasım 2021'de yayınlandı. Kitap şimdiden birçok dile çevrildi ve tüm dünyada satıldı.
Philipp, ortağı ve köpeği Mochi ile Münih'te yaşıyor.
Philipp Dettmer, Kurzgesagt'ın kurucusu, CEO'su ve baş yazarı ve Immune kitabının yazarıdır. Özetle Kurzgesagt, 15 milyondan fazla abonesi ve yaklaşık 1,5 milyar görüntülemesiyle YouTube'daki en büyük bilim kanallarından biridir. Philipp, on beş yaşında liseyi bıraktıktan sonra, onda dünyayı öğrenme ve anlama tutkusu uyandıran olağanüstü bir ... Daha fazla göster
Detaylar Goodreads Penguin Random House Kurzgesagt Hakkında - Vikipedi Daha Fazla Göster
Satın Al Amazon Amazon (Türkiye)
İzle Yeni Kitabımızdan İki Bölüm – Özel Önizleme! (YouTube) Bağışıklık Sistemi ASLINDA Nasıl İşler? – Immune (Bağışık) - YouTube
Bu Eseri Raporla
Furkan Arduç Eseri Ekleyen
4
Tavsiye Yaz
Tavsiyeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla Tavsiye Göster
Immune
4
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Gönder
Ekle
Soru Sor
Geri Bildirim Gönder
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Önizleme
Görseli Kaydet
Sıfırla
Vazgeç
Ara

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close