Alıntı & Aforizma Ekle
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Alıntı & Aforizma
Furkan Arduç
Alıntıyı Ekleyen
Aklınıza gelen en kolay cevap, muhtemelen yanlış cevap.
Kaynak: Bu söz, 6 Şubat 2023'te gerçekleşen deprem felaketi için bağış toplayan teknoloji, bilim, felsefe ve daha nice kültürden gelmiş kanalların ve bu alanlardan çıkmış insanların ortak olarak birlikte yaptığı yayında Ali Güngör, Anıl Anayurt ve Kayra Keri Küpçü eşliğinde Çağrı Mert Bakırcı tarafından konu bağlamında bu söz söylenmiştir. Belirli bir süre verememekteyim bunun sebebi yayının 12 Şubat 2023'e kadar kesintisiz bir şekilde sürmesi sebebiyle canlı olan bir videoda verilen süre sabit olmayacaktır. Bende fazla beklemek istemedim. Yayını izleyerek sizde bu bağışa ve bilimsel aydınlanmaya destek olabilirsiniz. Yayında çok değerli kişiler tarafından çok değerli bilgiler verilmekte. İzlemeniz şart. Bu günleri unutmayın, unutturmayın. (Bilimseverler Depremzedeler İçin El Ele!)
Youtube Kanalı
9.9/10
(1054 Kişi)
Puan Ver
Karanlığı Bilimle Fethet!
Sonra İzleyeceklerime Ekle
9
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close