Reklamı Kapat
Kapak Görseli
Efe Salihoğlu
Üye Okur

Efe Salihoğlu

2 yıl önce üye oldu
0 Takipçi
|
1,270 Uyum Puanı
|
4 Soru & Cevap Teşekkür
Profili Paylaş
171 görüntülenme
Bu hususta İngiltere'de yapılan bir araştırmayı okumuştum. İki binden fazla örneklem ile gerçekleştirilen çalışmada kişilerin damak tadlarında kültürel, coğrafî, sosyoekonomik unsurların yanında bireylerin...
309 görüntülenme
İlk çocukluk döneminde öğrendiğimiz kavramların, genellemelerin etkisi diğer dönemlere göre daha etkilidir. Zihindeki şemalar bu dönemde yeni yeni oluştuğu için herhangi bir düzenleme söz konusu olmamaktadır....
Merhabalar.Sorunuza öncelikle kitabın ortasından cevap vermek isterim: ''Elbette ki vardır.'' Bugün, Batı'yı Batı yapan durum aslında tam olarak budur. Kolektif anlayıştan uzaklaşarak bireye önem verilmesi...
Merhabalar. Şeker, kan ile birlikte vücudumuzda çok hızlı bir biçimde dolaşıma girdiğinden bir dengesizliğe sebep olur. Hücrelerimiz var olan bu dengesizliği gidermek amacıyla adeta kendilerini feda ederek...
964 görüntülenme
Arthur Schopenhauer'in din ile ilgili yazılarından seçilen içeriklerle oluşturulmuş Say Yayınları'ndan çıkan ''Din Üzerine'' isimli kitabı okuyabilirsiniz. Schopenhauer ''İnsan metafiziksel bir hayvandır.''...

Bu kullanıcının toplam 5 cevabı var

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder
Reklamsız Deneyim

Evrim Ağacı'nın çalışmalarına Kreosus, Patreon veya YouTube üzerinden maddi destekte bulunarak hem Türkiye'de bilim anlatıcılığının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz, hem de site ve uygulamamızı reklamsız olarak deneyimleyebilirsiniz. Reklamsız deneyim, Evrim Ağacı'nda çeşitli kısımlarda gösterilen Google reklamlarını ve destek çağrılarını görmediğiniz, daha temiz bir site deneyimi sunmaktadır.

Kreosus

Kreosus'ta her 10₺'lik destek, 1 aylık reklamsız deneyime karşılık geliyor. Bu sayede, tek seferlik destekçilerimiz de, aylık destekçilerimiz de toplam destekleriyle doğru orantılı bir süre boyunca reklamsız deneyim elde edebiliyorlar.

Kreosus destekçilerimizin reklamsız deneyimi, destek olmaya başladıkları anda devreye girmektedir ve ek bir işleme gerek yoktur.

Patreon

Patreon destekçilerimiz, destek miktarından bağımsız olarak, Evrim Ağacı'na destek oldukları süre boyunca reklamsız deneyime erişmeyi sürdürebiliyorlar.

Patreon destekçilerimizin Patreon ile ilişkili e-posta hesapları, Evrim Ağacı'ndaki üyelik e-postaları ile birebir aynı olmalıdır. Patreon destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi 24 saat alabilmektedir.

YouTube

YouTube destekçilerimizin hepsi otomatik olarak reklamsız deneyime şimdilik erişemiyorlar ve şu anda, YouTube üzerinden her destek seviyesine reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. YouTube Destek Sistemi üzerinde sunulan farklı seviyelerin açıklamalarını okuyarak, hangi ayrıcalıklara erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz seviye reklamsız deneyim ayrıcalığı sunuyorsa, destek olduktan sonra YouTube tarafından gösterilecek olan bağlantıdaki formu doldurarak reklamsız deneyime erişebilirsiniz. YouTube destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi, formu doldurduktan sonra 24-72 saat alabilmektedir.

Diğer Platformlar

Bu 3 platform haricinde destek olan destekçilerimize ne yazık ki reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. Destekleriniz sayesinde sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz ve umuyoruz bu ayrıcalıkları zamanla genişletebileceğiz.

Giriş yapmayı unutmayın!

Reklamsız deneyim için, maddi desteğiniz ile ilişkilendirilmiş olan Evrim Ağacı hesabınıza üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınız takdirde reklamları görmeye devam edeceksinizdir.

Destek Ol

Devamını Oku