Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Yazım kuralları ve noktalama işaretlerine uymayan soru & cevaplar kontrol edilebilir mi?

Hatalarla dolu birçok soru & cevap görüyorum. Okunurluğu çok zor hale getiren bu durum kontrol edilebilir mi? Fark eden "mod"un uyarı göndermesi gibi

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Evet, bu konuda bir çalışmamız bulunuyor. Beta sürümü olarak bu tarz hataları uyarmayı sağlayan bir rapor seçeneği sunmuştuk ama bunu takip etmeye moderasyon gücümüz yetmeyecek gibi gözüküyor şu etapta. Bu nedenle bu tarz düzeltmeleri komünitenin yapabilmesini sağlayan, Uyum Puanı'na ve oylamaya dayalı bir sistem üzerinde çalışıyoruz. En kısa sürede yayına alacağız; böylece düzenlenmesini sağlayabileceksiniz.

Teşekkür (1)
Paylaş
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Eflatun (Plato) yakın bir dostumdur. Ancak gerçekler, daha yakın dostlarımdır.”
Aristoteles
Geri Bildirim Gönder