Puan Ver
0
Puan Ver

Yapay nöronlar üretebilmek için hangi bölümü okumalıyım? Tıp mı, biyokimya mı yoksa genetik mi?

1
Teşekkür Et
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Neden psikoloji düşünmüyorsun? Bu saydığın bölümlere göre daha kolay okuyabileceğini düşünüyorum. Sonrasında nöröpsikoji konusuna odaklanabilirsin. Elbette, hangi bölüme gidersen git ilgini çekmeyen zorunlu dersler olacak. Psikoloji'de bunlara daha kolay atlatıp kendi amaçlarına daha fazla vakit ayırabileciğini düşünüyorum.

Teşekkür Et
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Günümüz biyolojisi, tüm biyolojik kavramları fiziksel ve kimyasal olarak açıklamayı hedeflemektedir.”
Francis Crick
Geri Bildirim Gönder