Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Sitenize bağışta bulundum. Bankadan bana mesaj geldi. Kredi kartınız geçici olarak kullanıma kapatılmıştır şeklinde. Bu neden kaynaklanıyor bilginiz var mı?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Merhaba Yunus,

Bunu cevaplayacak yetkiye sahip biri değilim; ancak, gözünden kaçması ihtimaline karşın -tüm iyi niyetimle- hatırlatmak adına Evrim Ağacı'na mevcut durumla ilgili bilgilendirici mail göndermeni tavsiye ederim. Belki mail göndermiş olabilirsin; lâkin fark edeceğin üzere, yoğun çalışma temposundan dolayı geri dönüş çok uzamasa da biraz vakit alabiliyor haklı olarak. Biraz sabretmekte fayda var. Olmadı, banka ile irtibata geçebilirsin.

Evrim Ağacı'na şu adresten mail atabilirsin: [email protected] veya Bize Ulaşın ile form doldurabilirsin.

Dilerim, sorunun çözülmüştür geçen zamanda yada burada, tecrübesi/bilgisi olan biri ihtiyaç duyduğun açıklamayı yapar.

Sevgiler.

Teşekkür
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. Evrim Ağacı Evrim Ağacı
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Türlerin Kökeni'nde ortaya koyduklarımın herhangi bir inanıştan herhangi bir kişiyi şoke etmesi için bir neden göremiyorum.”
Charles Darwin
Geri Bildirim Gönder