Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
-1
Puan Ver

"ağaç bayramı" diye bir bayram var mı? Yok ise biz ilan edelim mi?

"ağaç bayramı" yada "bitki bayramı" veya buna benzer doğaya sahip çıkma adına bir farkındalık günü var mı? Yoksa,evrim ağacı ailesi olarak bizler neden böyle bir şeyi başlatmıyoruz? Oturmaya mı geldik... Haydin beyinler,yürekler,kaslar ortaya (! ) 80 milyonluk ülkenin 50 milyonunu geçtim 30 milyon ağaç eder her yıl...

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Katılıyoruz acilen ''Ağac Bayramı'' ilan edilmeli ve toplumun Dünyamızın akciğerlerine saygı duyması sağlanmalıdır toplumumuz acilen bilgilendirilmeli ve gerekli olan her şey yapılmalıdır.Ancak bizim de bir sorumuz var bunu küresel ölçüde nasıl yayacagız?

Teşekkür
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. BBC Buldugumuz bir makale.
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir kitap kadar sadık dost yoktur.”
Ernest Hemingway
Geri Bildirim Gönder