Yeni Soru Sor
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Sorulara Dön
Mehmet Can Özpolat
Üye
1

Profilimizin duvar kağıdını nasıl değiştirebiliriz?

Bize belirli seçenekler sunabilirsiniz,biz de onların arasından seçeriz.
306 görüntülenme
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Soruyu Takip Et
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Tüm Reklamları Kapat
1 Cevap
Furkan Arduç
Öğrenciyim

Bu gönderinin öncesinde profil duvar kağıdını (kapak fotoğrafınızı) ne yazık ki değiştiremiyordunuz. Artık değiştirebilirsiniz!

Bu bağlantıya tıklayarak kapak fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz. Alternatif yollar ile verdiğim bağlantıya ulaşmak için:

Ana sayfanızdaki isminizin (UP puanınız ve profil fotoğrafınızın) olduğu yere tıklayın. Ardından "Profil Düzenle" kısmına basın.
Ana sayfanızdaki isminizin (UP puanınız ve profil fotoğrafınızın) olduğu yere tıklayın. Ardından "Profil Düzenle" kısmına basın.
Profil ana sayfanızdan da kapak fotoğrafınızın üzerine imleçle gelirseniz "Güncelle" yazısı çıkacaktır. Kapak fotoğrafınıza bastığınızda profil düzenleme sekmesine sizi götürecektir.   Kapak fotoğrafınızın olduğu yerin sağ üst kısmında "Profilimi Düzenle" butonundan da ulaşabilirsiniz.  Aynı şekilde profil fotoğrafınızın üzerine de imleci götürürseniz "Güncelle" yazısı çıkacaktır. Oradan da ulaşabilirsiniz.
Profil ana sayfanızdan da kapak fotoğrafınızın üzerine imleçle gelirseniz "Güncelle" yazısı çıkacaktır. Kapak fotoğrafınıza bastığınızda profil düzenleme sekmesine sizi götürecektir.

Kapak fotoğrafınızın olduğu yerin sağ üst kısmında "Profilimi Düzenle" butonundan da ulaşabilirsiniz.

Aynı şekilde profil fotoğrafınızın üzerine de imleci götürürseniz "Güncelle" yazısı çıkacaktır. Oradan da ulaşabilirsiniz.

Kapak fotoğrafınızı değiştirmek için

"Kapak Fotoğrafı" kısmından yüklemek istediğiniz uygun görselinizi ekleyebilirsiniz. En aşağıya inip değişiklikleri kaydetmeniz gerekmekte.

Tüm Reklamları Kapat

Eğer buraya görsel eklemezseniz rastgele fotoğraflar görünmeye devam edecektir.

Rastgele fotoğrafların geri gelmesini isterseniz: Yüklemiş olduğunuz görselinizi kaldırmak için "Sil" kısmından görselinizi sildikten sonra "Kaydet"e basın. Tekrardan rastgele fotoğrafları görmeye başlayacaksınız.

1
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla Cevap Göster
Cevap Ver
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Popüler Yazılar
30 gün
90 gün
1 yıl
Evrim Ağacı'na Destek Ol

Evrim Ağacı'nın %100 okur destekli bir bilim platformu olduğunu biliyor muydunuz? Evrim Ağacı'nın maddi destekçileri arasına katılarak Türkiye'de bilimin yayılmasına güç katın.

Evrim Ağacı'nı Takip Et!
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close