Puan Ver
1
Puan Ver

Ortalama bir insanın çenesiyle uygulayabileceği maksimum basınç ne kadardır?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

şunu izlemeni tavsiye ederim insan mükkemmel bi vücuda sahip izlehttps://www.youtube.com/redirect?stzid=Ugyjbons8OHZVPmji_14AaABAg.8gDjj10FZVX8gDknTk8LAF&event=comments&q=https%3A%2F%2Fok.ru%2Fvideo%2F428368595600&redir_token=tmdpIJ7gp1LcBC5XvFNbhraVWg58MTU3NDQ3MDQ1N0AxNTc0Mzg0MDU3 cevabını bütün vücut için alırsın

(link çalışıyormu diye bastım daldım gittim belgeseli bidaha izledim jsjsdjsjds)

Favorilerime Ekle
3

Kaynaklar

  1. youtube
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“İnsanlara karşı işleyebileceğimiz en büyük suç, onlardan nefret etmek değil, onları umursamamaktır. Umursamazlık, insan dışılığın özüdür.”
George Bernard Shaw
Geri Bildirim Gönder