Puan Ver
0
Puan Ver

Neden orantısız terleriz?

Sağ koltuk altım 3 kat daha fazla terliyor. Ayrıca sağ koltuk altımda, sağ saç faulümde sola kıyasla orantısız kıl var. Sorularımı toparlarsam, 1. Hangi kol daha güçlü ise kıl orada daha mı yoğun oluyor? 2. Hangi kol güçlüyse orada daha mı fazla ter oluşuyor. 3. Hangi tarafta kıl yoğunluğu daha fazla ise o tarafta o sebepten dolayı mı ter oluyor yoksa, daha fazla terin oluştuğu yerde mi daha çok kıl çıkıyor.

0
Deneme Sürümü 0
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Tüm büyük gerçekler, ilk ortaya çıkarıldıklarında kutsallara hakaret olarak algılanır.”
George Bernard Shaw
Geri Bildirim Gönder