Puan Ver
-7
Puan Ver

Kutsal kitaplara göre peygamberlerin ölüleri çürüme yaşamıyor deniyor. Gözlem var mı?

Biyolojik olarak mümkün olmadığını biliyorum. Diyelim ki mümkün oldu, neden din adamları onların bedenlerini incelememize ve dünyaya göstermemize izin vermiyorlar? Bu dinin varlığını kanıtlamak için istedikleri bir fırsat olmaz mıydı?

1
Burak Sahin -7
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Çünkü onlar da söylediklerinin yalan olduğunu biliyorlar. Dinler, binlerce yıl önce insanların bir arada yaşayabilmesi için toplum kuralları olarak uydurulmuş şeyler olduğunu düşünüyorum. Günümüzde hiçbir dine ve peygambere ihtiyaç kalmadı. İnsan olalım, doğaya, hayvana ve birbirimize karşı saygılı olalım yeterli.

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Yasa, düzendir. İyi yasa, iyi düzen demektir.”
Aristoteles
Geri Bildirim Gönder