Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
3
Puan Ver

Joseph murphy - bilinçaltının gücü kitabı hakkındaki düşünceleriniz ne? Okunmalı mı? İçeriği gerçeklere mi dayalı?

1
Teşekkür (2)
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Kitabı okumuş biri olarak ilk başlarda ilgini çekebiliyor fakat bana orta sayfalarda sıkıcılaşmaya başladı ama eğer nöroloji gibi alanlara ilgi duyuyorsan kitap ilgini tamamıyla çekecektir.Verdiği örnekler,deneyler ve illüzyonlar kesinlikle şaşırtıcı.Okumanı tavsiye ederim.

Teşekkür (1)
Paylaş
2
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Hepimiz yıldız tozuyuz!”
Carl Sagan
Geri Bildirim Gönder