Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Işığın dalga boyu ve kütleçekimin zaman üzerinde herhangi bir etkisi var mıdır?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Sorunuz tam anlaşılmıyor. Yeniden sormayı deneyin isterseniz.

Işığın dalga boyu üzerine mi veya kütle çekimin zaman üzerine mi ya da kütle çekimin ışığın dalga boyu ve zaman üzerine mi ?

Sanırım sonuncusu ama siz yine de silip tekrar sormayı deneyin. Farklı bir şey sormuş olabilirsiniz. Yanlış cevap vermeyelim :)

Teşekkür
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. Youtube Dire Straits - So Far Away :)
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Hızlı gitmek istiyorsan, yalnız git. Uzağa gitmek istiyorsan, birlikte gidelim.”
Afrika Atasözü
Geri Bildirim Gönder