Puan Ver
1
Puan Ver

İnsanlık beynin tam olarak nasıl çalıştığını biliyor mu? Bilmiyorsa neresini/nerelerini?

Bu konuyla ilgili ilerleyen dönemlerimde derin araştırmalar yapmayı hedefliyorum çok basit cevaplar aydınlanmama sebep olabilir şimdiden teşekkürler :)

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Geçmile göre imkanlarımız ve teknolojimiz göz önüne alınınca hızlı ilerliyoruz. Fakat insan vücudu ve biyoloji bir derya. Bilmediğimiz o kadar çok şey var ki Bunların fonksiyonlarını biliriz fakat moleküler düzeyde yeterli açıklama gelmez.Molekülaritesini biliriz fakat kapsamı hakkında yetersizizdir. Beyin başlı başına bir dünyadır. Peşini bırakma ve büyük düşün.Çok soru sor eminim hızla ilerlersin :)

Favorilerime Ekle
1
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir şişe şarap içinde, Dünya'daki tüm kitaplardakinden daha fazla felsefe bulunur.”
Louis Pasteur
Geri Bildirim Gönder