Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Her şeye teorik yaklaşmak doğru mu?

Yani bardaktaki suya bile teorik mi yaklaşmalıyız? Sanırım bu benim yanlış algılamamdan ireli gelen bir sonuç olabilir. Yani aklımı yitirmek üzereyim teşekkürler

1
Teşekkür (1)
Hatırla (1)
Takip
Paylaş
1 Cevap

soruyu okurken yüzümde ufak bir tebessüm oluştu :) deli(!) değilsiniz aksine sorgulayıcı ve çevremizde pek denk gelemediğimiz kişilerdensiniz.fakat şunu söylemek isterim;araştırmayı ve sorgulamayı sevmeyen veya bunlar ile ilgilenmeyen biri bu sorgulamanıza şunu söyleyecektir :ABSOLUTELY YES U ARE MAD :D

demem o ki evet bardaktaki suya yaklaşımınız bazı kimseler için deli olduğunuz bazıları için ise harika biri olduğunuz sorgulayıcı olduğunuz anlamına gelebilir.

baksanıza şu an bunu bile sorguluyoruz :)

sevgiler

Teşekkür (5)
Paylaş
5
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilgeliğin yarısı, öğrendiklerinizden hangilerini unutacağınızı bilmektir.”
Larry Niven
Geri Bildirim Gönder