Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
12
Puan Ver

Hangi bölümü tercih etmeliyim (moleküler biyoloji ve genetik mühendisliği, biyoloji, biyokimya vs. ) ve nasıl bir yol izlemeliyim?

Uzun bir süredir takipçinizim ve tüm video ve canlı yayınlarınızı da izlemiş biri olarak ufkumun açıldığını her hücremde hissedip bilime ilgi duydum. Ve tıpkı çmb gibi bu yola baş koydum. Özellikle evrimsel biyoloji alanında araştırmalar ve yeni çalışmalar ortaya koymak istiyorum. İyi ki varsınız????

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Tüm videolarımızı izlediyseniz kaynakta gönderdiğim canlı yayını da mutlaka izlemişsinizdir. Çağrı'nın fikirleri size çok iyi yön gösterecektir. Önemli olan sevdiğiniz eğitimi ve işi hayatınız olaak seçmeniz. Konfiçyüs'ün de dediği gibi "Sevdiğin işi yap ki hiç çalışmayasın." Her şey gönlünüzce olsun.

Teşekkür
Paylaş
2

Kaynaklar

  1. Evrim ağacı youtube kanalı Canlı yayın
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir işin yapılamayacağını söyleyenler, o işi yapanların önünü kesmemelidir.”
Anonim
Geri Bildirim Gönder