Puan Ver
-1
Puan Ver

Geometri ve mekansal boyutlar hakkında bir hipotezim var. Nerede bilim dünyasına paylaşabilirim veya sahiplenmek için telif v. B almam gerekir mi?

Ayrıca düşündüğüm konu üzerine daha önce carl sagan'da düşünmüştü. Ancak benim fikrim çok daha üst düzey bir fikir ve 4 veya üzeri boyutları anlamamıza, sicim kuramını kanıtlayabilmemizi sağlayabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

2
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
Reklam
Reklam
2 Cevap

Olur da bir platformda yayınlarsan, buraya da bir link bırakmanı isterim. İlgimi çekmedi değil doğrusu :) 

                                                                                             .

Favorilerime Ekle
0

Öne süreceğiniz hipotezi bir makale olarak akademik dil ve yazım kurallarına uygun şekilde yazıp, akademik bir dergiye gönderin. Bundan önce sanat ve fikir eserlerini koruma kanununa uygun olarak telif de alabilirsiniz fakat yollayacağınız akademik dergilerde fikrinizi çalmaya teşebbüs edileceğini hiç sanmam. Zaten makaleniz yayınlanırsa o andan itibaren o fikrin size ait olduğu tescillenir diyebiliriz. 

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Düşünmeyen tutucudur. Düşünemeyen aptal... Düşünmediğine aldırmayan ise köle...”
William Drummond
Geri Bildirim Gönder