Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
3
Puan Ver

Evrim ağacı neden dergi çıkarmıyor?

Evrim agaci yonetimi bir dergi cikarsa nasil olur? Benim gibi dergi okumayi seven insanlar azimsanmayacak kadar fazla

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Aslında çok istiyoruz ve bunu bugüne kadar farklı şekillerde 3 defa denedik. Her seferinde başarısız olduk. Bu deneyimlerimiz gösterdi ki, dergi çıkarmak aşırı güçlü bir sermaye ve iş gücü gerektiren bir uğraş ve bizde ne yazık ki bunların her ikisi de bulunmuyor. Gelecek planlarımız arasında bir dergi çıkarmak var; ancak basılı medya hızla yok olurken böyle bir akıntıya kürek çekmek maddi olarak ne kadar mümkün, bunu biraz zaman gösterecek. Harika olurdu ama, katılıyorum.

Teşekkür
Paylaş
2
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Hayatı yaşamanın iki yolu vardır: Ya hiçbir şey mucize değilmiş gibi. Ya her şey mucizeymiş gibi...”
Albert Einstein
Geri Bildirim Gönder