Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Daha önce kreosus üzerinden bir ödeme yapmıştım, yeniden yapmak istedim, kayıtlı olan kartı seçtim fakat bu kez ödemede sorun çıkardı sisteminizde bir sorun olabilir mi?

Bana gelen cep mesajında kartın telefon ve posta sistemine kapalı olduğu belirtiliyor, eğer bu mesaj bu ödemeyle ilgili ise, bu ödemeyi daha önce olduğu gibi, şifre sorarak almalısınız, sisteminiz telefon ve posta yolu ile tahsil etmeye çalışıyor olabilir.

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Kimi zaman bankalar sorun çıkarabiliyor ne yazık ki. Sistemde telefon ya da posta yoluyla tahsil gibi bir yöntem bulunmuyor. Muhtemelen alakasız bir mesaj aldınız; ancak kartınızın reddedilme sebebi bankanız ile kart işleyici arasındaki sorundan kaynaklanıyor. Buna ne yazık ki yapacak çok bir şey yok; bir başka kart ile deneyebilirsiniz. Biz de bir yandan sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz; bu hataları azaltmayı umuyoruz. Destekleriniz için çok teşekkürler!

Teşekkür
Paylaş
1
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Biyoloji, birbiri ardına gelen ve her biri kendisinden öncekileri değiştiren mekanizmalar üzerine kuruludur. Occam'ın Usturası fiziksel bilimlerde çok kullanışlı olsa da, biyolojide uygulamak çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.”
Francis Crick
Geri Bildirim Gönder