Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Covid-19'un bulunduğu yızeylerde 37°c'ye 2 saat dayanabildiği söyleniyor. Vucud ısımız 39°c ateşe 2 saat dayanabilir mi? Vucud ısımız bu sıcakliktayken virüs dayanabilir mi?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

https://evrimagaci.org/koronavirus-cansiz-yuzeylerde-kac-gun-aktif-kalir-8396

vücut içi için bir şey diyemem ama yüzeylerde hayat kalma süresi için bu gayet güzel bir kaynak karakter sınırını aşamadım diye yazdım burayı bütün cevap var zaten linkte

Teşekkür
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. evrim ağacı sars cov2 yüzeylerde hayat kalma
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Evrimi tartışmaya gerek yoktur: Bir şempanzenin gözlerinin içine baktığınızda; düşünen, mantığı olan bir kişiliğin size baktığını görürsünüz.”
Jane Goodall
Geri Bildirim Gönder