Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Bir kereye mahsus 500 tl tutarında destek vermek istiyorum. Nasıl gerçekleştirebilirim?

1
Anonim 0
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Bunu Kreosus üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, buraya tıklayarak Kreosus sayfamıza gittikten sonra Destek Ol butonuna tıklamak ve oradaki adımları takip etmek. Sağa doğru kaydırarak dilediğiniz seviyeyi seçebilirsiniz. Miktar seçtiğiniz kısımda "Tek Seferlik" ve "Aylık" şeklinde bir buton var, onu Tek Seferlik yaptığınızdan emin olun. O kadar. :) Çok teşekkürler!

Teşekkür (1)
Paylaş
5
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Sorgulanamayan cevaplardansa, cevaplanamayan soruları tercih ederim.”
Richard Feynman
Geri Bildirim Gönder