Puan Ver
1
Puan Ver

Ayakta yemek yemek veya su içmek zararlı mıdır? Neden?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Ayakta su içmenin zararlı olduğu bilgisi çeşitli dini kaynaklar tarafından halk arasına yayılmış sahte ve uydurma bir bilgidir. Öte yandan evrimsel olarak da tamamen geçersiz bir bilgidir. Detaylı bilgi için sayın Çağrı Mert Bakırcı tarafından yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz, kaynağa ekliyorum.

Favorilerime Ekle
1

Kaynaklar

  1. Evrim Ağacı Ayakta su içmek zararlı değildir
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“İstikrarlı bir şekilde söylenen yalanların gücü büyüktür; ancak bilim tarihi göstermektedir ki bu güç genellikle uzun soluklu olamamaktadır.”
Charles Darwin
Geri Bildirim Gönder