Evrim Ağacı
Reklamı Kapat
Kapak Görseli
Ali Rustemzade
Üye Okur

Ali Rustemzade

2 ay önce üye oldu
2 Takipçi
|
1,601 Uyum Puanı
|
9 Soru & Cevap Teşekkür
Profili Paylaş
Biyoloji olarak ırklar vardır, 5 ci sınıf biyoloji kitabına bakarsanız buu göre bilirsiniz , her ırkın etnik kökeni de vardır. Sadece ırkçılık yapmak yanlıştır, her halde politi...
Kas hücrelerinde diğer hücrelere oranla çok daha fazla mitokondri bulundurur. Bunun sebebi bu hücrelerin çok daha fazla enerji tuketmesidir. Peki bu hücreler enerjiyi nasıl elde eder . Mitoko...
106 görüntülenme
Bir kokunun sana kötü gelmesinin sebebi , bu kokuyu hiss etdiginde beyinde dopamin eksilmesidir , meselâ sana kötü gelen bir koku bir köpeğin ağzını sulandira bilir . Demek ki köpek b...
121 görüntülenme
Aslinda ırklar hayvanlarda da vardır, mesala beyaz kaplan ve normal kaplan ,bununla beraber insanlarda ırkların oluşmasının sebebi insanların atlara binerek ve daha çok uyum sağlayarak uzun...
158 görüntülenme
Bu maddeler dışardan depo edilmez , çeşitli hormonların (bkz gastrin) yardımı ile hücrelerdeki organik maddelerden çeşitli uzun reaksiyonlarla elde edilir . Yukarıdaki cevapta belirtilen...
rsimlri dikkatle incelersn bunların ayak iskeleti olduğunu fark edecksin , ağaçta yaşayan maymunlar hem daha hafif olduklarından dolayı hem de haraket etmek için sürekli ellerinden dstek al...
bu soru ıle ılgılı olarak evrim agacinin kendı sayfasında çok güzel bir makale var , bu makalede tüm insanlarda evrimsl olarak avcı genlrinin bulundugunu anlatıyor eğer makaleyi okursan b...

Bu kullanıcının toplam 7 cevabı var

Reklamı Kapat
Reklamsız Deneyim

Evrim Ağacı'nın çalışmalarına Kreosus, Patreon veya YouTube üzerinden maddi destekte bulunarak hem Türkiye'de bilim anlatıcılığının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz, hem de site ve uygulamamızı reklamsız olarak deneyimleyebilirsiniz. Reklamsız deneyim, Evrim Ağacı'nda çeşitli kısımlarda gösterilen Google reklamlarını ve destek çağrılarını görmediğiniz, daha temiz bir site deneyimi sunmaktadır.

Kreosus

Kreosus'ta her 10₺'lik destek, 1 aylık reklamsız deneyime karşılık geliyor. Bu sayede, tek seferlik destekçilerimiz de, aylık destekçilerimiz de toplam destekleriyle doğru orantılı bir süre boyunca reklamsız deneyim elde edebiliyorlar.

Kreosus destekçilerimizin reklamsız deneyimi, destek olmaya başladıkları anda devreye girmektedir ve ek bir işleme gerek yoktur.

Patreon

Patreon destekçilerimiz, destek miktarından bağımsız olarak, Evrim Ağacı'na destek oldukları süre boyunca reklamsız deneyime erişmeyi sürdürebiliyorlar.

Patreon destekçilerimizin Patreon ile ilişkili e-posta hesapları, Evrim Ağacı'ndaki üyelik e-postaları ile birebir aynı olmalıdır. Patreon destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi 24 saat alabilmektedir.

YouTube

YouTube destekçilerimizin hepsi otomatik olarak reklamsız deneyime şimdilik erişemiyorlar ve şu anda, YouTube üzerinden her destek seviyesine reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. YouTube Destek Sistemi üzerinde sunulan farklı seviyelerin açıklamalarını okuyarak, hangi ayrıcalıklara erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz seviye reklamsız deneyim ayrıcalığı sunuyorsa, destek olduktan sonra YouTube tarafından gösterilecek olan bağlantıdaki formu doldurarak reklamsız deneyime erişebilirsiniz. YouTube destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi, formu doldurduktan sonra 24-72 saat alabilmektedir.

Diğer Platformlar

Bu 3 platform haricinde destek olan destekçilerimize ne yazık ki reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. Destekleriniz sayesinde sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz ve umuyoruz bu ayrıcalıkları zamanla genişletebileceğiz.

Giriş yapmayı unutmayın!

Reklamsız deneyim için, maddi desteğiniz ile ilişkilendirilmiş olan Evrim Ağacı hesabınıza üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınız takdirde reklamları görmeye devam edeceksinizdir.

Destek Ol
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Sizi absürt şeylere inandıranlar, size iğrençlikler yaptırabilirler.”
Voltaire
Geri Bildirim Gönder