YÖK 100/2000 DOKTORA BURSU İMKANI

Açıklama

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Su Ürünleri fakültesi Temel bilimler Bölümü İstila, koruma ekolojisi, biyoçeşitlilik vb. Gibi konularda çalışmak üzere istekli doktora/yüksek lisans öğrencileri aramakta. 

Başvurular Muğla Üniversitesi Fen Bilimleri enstitüsüne yapılacak olup son başvuru tarihi 13 ocaktır

Yök bursu yalnızca doktora öğrencilerine yöneliktir ve çalışmayanlar için aylık 2500 TL(Tübitak işbirliği ile 4500 Tl olabilir) çalışanlar içinse 750 TL olmak üzere 4 yıl ödeme yapılabilir.

Daha detaylı bilgi için: [email protected]

Telefon: 545 272 06 56

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Yalnızca başkalarına adanmış bir hayat anlamlıdır.”
Albert Einstein
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder